ÖVRIGT / Mattor / Sarough 3491021
nr 349 1021
Sarough
Semi-antik. 127x197. Jämnt ställvis hårdare slitage. Långsidor och kortsidor med skador. Some partly heavier wear, sides and ends with damages.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
söndag 27 februari 2005
kl 17:00:00
27 feb
TEMA Orientaliska mattor 1
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 1